Separator amalgamatu Deltasep-sedymentacyjny - ISG1Potrzebujesz pomocy specjalisty?

62 501 75 60

1 990,00 zł

-310,00 zł

2 300,00 zł

cena brutto
Promocja wygasa: 2019-06-30 00:00:00

 • Od dnia 01.01.2019 obowiązuje dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/852, która wymusza na gabinetach stomatologicznych w Polsce, obowiązek instalacji  separatora amalgamatu.

  Zobacz ulotkę separatora amalgamatu (kliknij!)

  Dlaczego warto wybrać nasz separator:

  - separator jest produkcji europejskiej, co gwarantuje doskonałą jakość wykonania i najwyższą zgodność ze standardami ISO. Użytkuj swoje urządzenie, łatwo i bezpiecznie

  - wytworzenie separatora w Europie, zapewnia łatwy dostęp do serwisu. Eksploatacja urządzenia jest bezproblemowa.

  - sprzedaż separatora na poziomie kilku tysięcy sztuk, stanowi najlepszą rekomendację od naszych klientów. Produkt został sprawdzony w wielu krajach europejskich, co gwarantuje zadowolenie Klientów

  - cena separatora sedymentacyjnego i jego eksploatacji, jest bardzo korzystna na tle innego rodzaju separatorów. Gwarantuje to wymierne korzyści finansowe dla gabinetu.

  - separator nie zawiera żadnych ruchomych ani elektronicznych komponentów, przez co jest bezawaryjny. Zapewnia to długofalowe użytkowanie, nie musisz martwić się usterkami technicznymi.

  - wysoka wydajność separacji jest zapewniona przez przepływ laminarny, amalgamat przepływa bez żadnych zakłóceń. Przepływ amalgamatu osiąga 2,5 l/min, będąc 4x większym od przepływu w innych separatorach

  - dzaiałanie oparte o metodę sedymentacji idealnie sprawdza się w przypadku systemów ssących. Nasze separatory sedymentacyjne nie zapychają się tak szybko, jak separatory filtracyjne, co zapewnia niskie koszy eksploatacji.

  - produkt został testowany zgodnie z normą ISO 11143 (skuteczność separacji sięga ponad 95%), używając go spełniasz standardy i normy branżowe, a także przepisy europejskie i krajowe. Zyskujesz bezpieczeństwo, nie musząc obawiać się kontroli Sanepidu.

  - separator amalgamatu współpracuje z prawie każdym zestawem stomatologicznym, które można bezproblemowo zainstalować. Uniwersalne rozwiązanie, proste w montażu, pozwoli Ci zaoszczędzić czas na instalację.

  W naszych separatorach, wszystkie odpady przechodzą przez specjalny filtr, który zatrzymuje resztki amalgamatu. Dodatkowo po nawiązaniu współpracy, gabinet stomatologiczny każdego roku otrzymuje przygotowany do pracy separator i roczną gwarancję, by odnowić swój system. Dostarczona pr

  Do każego saporatora dodajemy dokumentację (paszport techniczny), która będzie niezbędny przy kontrolach inspektorów ze Stacji Sanitatno-Epidemiologicznej (Sanepidu).

  Zapoznaj sie z naszym materiałem video, dotyczącym separatora amalgamatu Deltasep-ISG1.

  Nasz kompleksowa obsługa obejmuje:

  • całościową pomoc zagospodarowania odpadów amalgamatu (resztki amalgamatowe, zęby, plomby, osad amalgamatowy)
  • czyszczenie lub utylizację różnych rodzajów separatorów amalgamatu
  • doradztwo dotyczące sposobu postępowania z odpadami amalgamatowymi i medycznymi
  • rozwiązanie problemów w skuteczny i bezpieczny sposób

  Korzyści wynikające z zastosowania separatora sedymentacyjnego:

  - brak ruchomych lub elektronicznych elementów, prosty montaż, cicha praca

  - separatory wirówkowe kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych

  - co roku klient otrzymuje opróżniony i zdezynfekowany separator

  - dostarczamy wymagane prawem dokumenty, potwierdzające zgodność z normą ISO 11143

  Zamontowany separator amalgamatu

  W 2019 roku, Państwa gabinet stomatologiczny, nie moze sie obyć bez separatora amalgamatu!

  FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania):

  1. Czy separator amalgamatu posiada certyfikat?

  Odpowiedź: Tak. Certyfikat, który udostępniamy potwierdza skuteczność naszego produktu. Zyskujesz pewność, że separator będzie działać zgodnie z europejskimi oraz krajowymi dyrektywami.

  2. Jakiej produkcji jest separator?

  Odpowiedź: Separator jest produkcji europejskiej. Gwarantuje to doskonałą jakość produkt i pełną zgodność z normami ISO. Dzięki temu nie musisz martwić się o wydajność separatora amalgamatu, zapewniamy serwis posprzedażowy

  3. Co znaczy, że separator jest typu sedymentacyjnego?

  Odpowiedź: Separator sedymentacyjny działa, w oparciu o zjawisko opadania cząstek ciała stałego rozproszonego w cieczy  Separator sedymentacyjny wykorzystywany jest w przypadku systemów z pompą mokrą oraz innych. Separatory sedymentacyjne nie są kosztowne w eksploatacji, w przeciwieństwie do pozostałych typów separatorów.

  4. Co jaki okres muszę wymieniać separator amalgamatu?

  Odpowiedź: Zgodnie z normą, separator powinien być wymieniany i zdezynfekowany raz w ciągu roku. Oferujemy dożywotnią gwarancję! Zapewniamy nie tylko produkt, ale i kompleksową obsługę!

  5. W jaki sposób zainstalować separator?

  Odpowiedź: Separator powinien zostać zainstalowany przez technika obsługującego gabinet, wskazówki dotyczące jego instalacji dołączamy do każdego zakupionego separatora. Dzięki temu instalacja przebiegnie szybko i sprawnie, pozwalając zaoszczędzić czas. Nie tracimy gwarancji w przypadku nowych unitów.

   6. Czy separator będzie pasował do mojego stanowiska pracy, w gabinecie stomatologicznym?

  Odpowiedź: Separator sedymentacyjny współpracuje nieomal z każdym zestawem stomatologicznym. Skontaktuj się z nami mailowo  biuro@epak.com.pl lub telefonicznie pod nr 62 501 75 60, 62 764 35 13 by poznać szczegóły! Niezbędne będzie podanie informacji odnośnie unitu stosowanego w gabinecie.

  Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń, a rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  Skoncentruj się na wykonywaniu swojej pracy, amalgamatem zajmiemy się my.

  * Wygląd separatora może nieznacznie odbiegać od stanu rzeczywistego (możliwy inny kolor, napis)

  Zachęcamy do zapoznania się z artykułami, dotyczącymi zagadnień związanych z separatorami amalgamatu:

  1."Separatory amalgamatu-nowoczesne rozwiązanie". Przejdź na naszą stronę http://epak.com.pl/separatory-amalgamatu-nowoczesne-rozwiazanie/ i zapoznaj się z tekstem.

  2."Jak postępować z amalgamatem?". Przejdź na naszą stronę http://epak.com.pl/jak-postepowac-z-amalgamatem/ i zapoznaj się z tekstem.

  3. Zastanawiasz się co mówi prawo o stosowaniu amalgamatu w gabinecie stomatologicznym? Odwiedź naszą stronę http://epak.com.pl/amalgamat-a-prawo/ , a uzyskasz odpowiedź!

 • Napisz opinię

  Separator amalgamatu Deltasep-sedymentacyjny - ISG1

  Separator amalgamatu Deltasep-sedymentacyjny - ISG1

  Separator amalgamatu to urządzenie służące do zbierania ze zużytej wody resztek zębów oraz rtęci zawartej w amalgamacie.

  Napisz opinię

Produkty powiązane