Recykling sedymentacyjnych separatorów amalgamatu Zobacz większe

Recykling sedymentacyjnych separatorów amalgamatu ISG1Potrzebujesz pomocy specjalisty?

62 501 75 60

800,00 zł

cena brutto
Promocja wygasa:

 • Usługa dla użytkowników separatora amalgamatu Deltasep - ISG1

  Z względu na konstrukcję separatory sedymentacyjne ISG1 można poddać recyklingowi, co znacznie zmniejsza koszt jego użytkowania. Dzięki odpowiednim procedurom separator amalgamatu wróci do ponownego użycia, zaś odpady z separatora zostaną zutylizowane bądź poddane recyklingowi w celu odzyskania zawartej w nich rtęci.

  Recykling separatora musi odbywać się przynajmniej raz do roku. Wymagane jest to przez fakt, iż odłożony we wnętrzu urządzenia amalgamat w kontakcie z wodą przekształca się w bardzo toksyczne związki rtęci, które zgodnie z przepisami muszą zostać zutylizowane, bądź poddane recyklingowi. Wylewanie do ścieków tego typu odpadów jest surowo zabronione przez prawo.

  Usługa recyklingu separatorów przebiega w sposób bezproblemowy i wygodny dla Ciebie. Po zgłoszeniu potrzeby nasi pracownicy prześlą Ci gotowy do pracy, pusty separator. Następnie nasz pracownik uzgodni dogodny dla Ciebie termin odbioru pełnego separatora i zjawi się po jego odbiór. Dzięki temu ścieki w Twoim gabinecie stomatologicznym będą cały czas filtrowane z resztek amalgamatu. Odebrany separator zostanie specjalnym samochodem przewieziony, gdzie nastąpi oczyszczenie separatora z resztek amalgamatu (amalgamat zostanie zutylizowany lub przetworzony w celu odzyskania rtęci). Urządzenie zostanie potem umyte i zdezynfekowane. Następnie zostanie przygotowane do wysyłki do gabinetu, w którym znów będzie mógł pracować.

  Utylizacja sedymentacyjnych separatorów do amalgamatu jest całkowicie zgodna z prawem, a nawet wskazana, gdyż recykling samego urządzenia przyczyni się do zmniejszenia emisji szkodliwych czynników jakie zostałby wyemitowane do atmosfery podczas procesu utylizacji. Dla Ciebie jest to dodatkowa oszczędność pieniędzy, gdyż nie musisz wydawać ich na zakup nowego separatora jest on o wiele droższy niż z recyklingu. Jest on przy tym tak samo sprawny i wydajny jak nowy.
  Zgodność z prawem zrealizowanej przez naszych pracowników usługi zostanie potwierdzony kompletem odpowiedniej dokumentacji niezbędnej podczas kontroli SANEPIDU.

  * Do podanej ceny usługi należy doliczyć koszty przejazdu w obie strony w 1,50 zł/km (w tym 23% VAT).

  W ofercie mamy również usługę utylizacji separatorów amalgamatu oraz usługę odbioru odpadów amalgamatu.  W skład usługi recyklingu sedymentacyjnego separatora amalgamatu wchodzi:

  opiekę konsultanta
  odbiór zużytego/pełnego separatora przez nasz personel
  bezpieczny transport urządzenia do miejsca recyklingu
  recykling separatora
  zaświadczenie o odbiorze separatora do recyklingu
  zaświadczenie, że transport urządzenia wykonała firma mająca stosowne zezwolenia
  dokumentację poddania separatora recyklingowi

  Korzyści dla Ciebie:

  indywidualne podejście do rozwiązania twojego problemu
  wygodę i profesjonalizm realizacji usługi, gdyż Twój gabinet funkcjonować będzie bez zakłóceń
  nie będziemy angażować Twojego cennego czasu, gdyż nasz personel załatwi za Ciebie wszystkie formalności związane z wykonaniem usługi
  oszczędność pieniędzy, ponieważ kontrola SANEPIDU, która wykaże zawartość związków rtęci w ściekach może zakończyć się bardzo wysoką karą finansową
  zgodność z prawem usługi, gdyż nasz personel posiada wszelkie wymagane prawem koncesje do jej realizacji i potwierdza to kompletem wymaganych dokumentów
  dalszą opiekę konsultanta gwarantującą nieprzerwane funkcjonowanie gabinet oraz jego zaopatrzenie
 • Napisz opinię

  Recykling sedymentacyjnych separatorów amalgamatu ISG1

  Recykling sedymentacyjnych separatorów amalgamatu ISG1

  Odbiór z gabinetu stomatologicznego, przewóz i recykling zapełnionego odpadem sedymentacyjnego separatora amalgamatu Deltasep - ISG1.

  Napisz opinię

Produkty powiązane