Środki do dezynfekcji sprzętu medycznego 

Jest 1 produkt.

Produkty oferowane przez nas w ramach tej kategorii to środki do dezynfekcji małych i dużych powierzchni sprzętu medycznego. Nadadzą się więc do odkażania zarówno narzędzi używanych w przychodniach lub szpitalach, jak i większych powierzchni, takich jak chociażby łóżka pacjentów czy kozetki.

Preparaty te są bezpieczne, nie zawierają aldehydów i fenolu, dlatego też mogą być stosowane na powierzchniach, które mają kontakt z żywnością. Mają działanie odkażające, antybakteryjne oraz szerokie spektrum mikrobójcze. Posiadają również bardzo dobre właściwości myjące, dzięki którym w prosty sposób usunąć można nawet zaschnięte zabrudzenia.

Produkty do mycia i dezynfekcji narzędzi oraz pomieszczeń występują w formie spray'u , koncentratu oraz chusteczek alkoholowych lub bezalkoholowych. Wybór odpowiedniego środka zależy od jego przeznaczenia. Do odkażania łóżek zabiegowych, ścian czy podłóg użyć należy wydajne koncentraty. Do narzędzi i niewielkich sprzętów medycznych natomiast wykorzystać można specjalne preparaty w proszku.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji