Firma Epak (właściciel marki Czysty Gabinet) oferuje usługi DDD, które obejmują: deratyzację, dezynfekcję  i dezynsekcję. Deratyzacja to tzw. odszczurzanie, obejmujące likwidacje myszy i szczurów, ale niekiedy też innych gryzoni. Dezynsekcja to likwidacja owadów (głównie: myszy, pcheł, pluskiew i much). Eliminowanie uciążliwych insektów, bardzo często przeprowadzane jest w mieszkaniach. Dezynfekcja (odkażanie) odnosi się do powierzchni użytkowych i różnych przedmiotów, a jej celem jest niszczenie drobnoustrojów.

Polowanie na myszy i szczury

Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje najbardziej sprawdzone metody, których skuteczność potwierdzona jest latami praktyk:

- Deratyzacja: obejmuje wykorzystanie metod o charakterze biologicznym, fizycznym i chemicznym. W swojej pracy stosujemy pułapki, umożliwiające schwytanie gryzonia. Poza tym sięgamy po stacje deratyzacyjne, a także atraktanty do wabienia szkodników oraz trutki. Wykorzystujemy też monitoring HACCP, służy on temu by wykryć gryzonie i oszacować wielkość ich populacji na danym obszarze. W ten sposób zabezpieczamy obiekty zgodnie z systemem HACCP. Dobór metody uzależniamy od konkretnego przypadku. Zapraszamy na naszą stronę http://deratyzacja-epak.pl/, gdzie znajdziesz więcej informacji. Podsumowiąc, deratyzacja to zwalczanie szczurów, myszy i innych gryzoni, przy wykorzystaniu wyżej wymienionych środków.

Zachęcamy też do zapoznania się z asortymentem znajdującym się na naszym sklepie. Znajdziesz w nim zarówno karminik na myszy i szczury (tzw. stacja deratyzacyjna), jak i chwytacze na gryzonie.

Gryzonie mogą roznosić choroby takie: tyfus plamisty, czerwonka bądź dżuma

- Dezynsekcja: w tym przypadku posiłkujemy się metodami takimi jak wykorzystanie wysokiej temperatury czy lepów. Proponujemy też szereg działań o charakterze profilaktycznym m.in. ograniczamy dostęp do chronionych pomieszczeń, przy wykorzystaniu kurtyn w drzwiach czy siatek w oknach. W przypadku owadów, również stosowane jest przez zabezpiecznie obiektów zgodne z systemem HACAP. Sukcesywnie używamy też w pracy metody zgodnej z systemem BRC, zabezpieczając obiekty przed szkodnikami. Podsumowując, dezynsekcja to zwlaczenie much, mrówek, prusaków, pluskiew, karaluchów kleszczy, przy wykorzystaniu wyżej wymienionych środków.

- Dezynfekcja: realizowana jest przez nas w oparciu metodę C.I.P i metodę C.U.P.Pierwsza z metod jest ekonomiczna i cechuje się krótkim czasem mycia. Polega ona na poprowadzeniu czynnika myjącego, tak aby wszystkie elementy urządzenia zostały zdezynfekowane.  Metoda C.U.P z kolei bazuje na użyciu urządzeń pianowych i agregatów ciśnieniowych. Oferujemy także dezynfekcję pomieszczeń, piaskownic i urządzeń.

W naszym sklepie "Czysty Gabinet", znajdziesz produkty deydkowane dezynfekcji powierzchni, dezynfekcji rąk, a także akcesoria pomocnicze, takie jak dozownik mydla.

 

Firma w Wielkopolsce, świadcząca usługi DDD

Nasze usługi obejmujące: deratyzację, dezynsekcję i dezynfekcję realizujemy na terenie miasta Kalisza i okolic. Nie ograniczamy się jednakże tylko do tego regionu. Istnieje możliwość dojechania do Klienta,  w sytuacji gdy otrzymamy większe zlecenie.

Czas reakcji na przyjęte zlecenie jest uzależniony od szeregu czynników, robimy jednak wszystko by był możliwie najkrótszy. Zwykle docieramy do naszych Klientów w ciągu 48 godzin. Koszty uzależnione są natomiast od zapotrzebowania na konkretną usługę, oraz skali całego przedsięwzięcia. Dokładny koszt poznacie Państwo kontaktując się z nami: mail- biuro@epak.com.pl lub pod numerem tel. 62 501 75 60.

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma EPAK już od kilkunastu lat działa na rynku, zaspokajając Państwa potrzeby. Świadczymy kompleksowe usługi w sposób przyjazny dla ludzi i środowiska naturalnego. Szkolimy się każdego roku, odbywając szereg kursów by jak najbardziej pomocnymi. Dzięki temu stosujemy w naszej pracy między innymi metody, takie jak zabezpieczenie obiektów BRC. Wraz z każdym miesiącem, podejmujemy współpracę z coraz to większą ilością Klientów, co jest dowodem zaufania jakim się nas obdarza. Zachęcamy do podjęcia współpracy z profesjonalistami!

Z naszych usług skorzystasz, wybierając jeden z poniższych linków i przechodząc na naszą stronę http://deratyzacja-epak.pl/. Pozwól nam rozwiązać Twoje problemy!

- Deratyzacja: wejdź na stronę www.deratyzacja.pl i poznaj ofertę

Dezynsekcja: wejdź na stronę www.deratyzacja.pl i poznaj ofertę

Dezynfekcja: wejdź na stronę www.deratyzacja.pl i poznaj ofertę

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kotanktu za pośrednictwem adresu mailowego biuro@epak.com.pl lub telefonicznie-62 501 75 60.