ODBIÓR AMALGAMATU I CZYSZCZENIE SEPARATORÓW

Firma EPAK oferuje usługi, m.in. w zakresie odbioru amalgamatu oraz czyszczenia separatorów i recyklingu amalgamatu. Począwszy od 1 stycznia 2019 roku, gabinety stomatologiczne stosujące amalgamat, zobowiązane są do nabycia separatora amalgamatu. Ma to związek z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/852 z dnia 17 maja 2017 r. Nie mniej istotną kwestią pozostaje odbiór amalgamatu i czyszczenie separatorów. Amalgamatu nie można bowiem utylizować na własną rękę. Praktyki związane z wyrzucaniem amalgamatu z odpadami stałymi czy medycznym, są surowo wzbronione. Niedopuszczalne jest również wylewanie amalgamatu do ścieków, podobnie jak płukanie separatorów w zlewie.

JAK PORADZIĆ SOBIE Z NAGROMADZONYM AMALGAMATEM?

Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą w zakresie odbioru odpadów amalgamatu lub nabywając separator amalgamatu Deltasep sedymentacyjny - ISG1, przenosisz obowiązek utylizacji i recyklingu na profesjonalistów. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia by skutecznie rozwiązać Państwa problemy. Odbieramy całe separatory amalgamatu, oferując czyszczenie oraz dezynfekcję separatorów amalgamatu lub (w przypadku takiej możliwości) odbieramy same odpady z separatorów amalgamatu innych firm. Czynności te podejmujemy przynajmniej raz w ciągu roku, by zapobiegać tworzeniu się szkodliwych reakcji chemicznych wewnątrz separatora. W przypadku odebrania całego separatora amalgamatu naszej firmy dostarczamy w zamian oczyszczony i gotowy do pracy separator.

gabinet stomatologiczny

Dowiedz się co mówi prawo w kwestii składowania amalgamatu

Odwiedź naszą stronę internetową http://epak.com.pl/amalgamat-a-prawo/

DLACZEGO PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Jesteśmy firmą, która bardzo poważnie podchodzi do zobowiązań względem Klientów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zgromadzone przez Państwa odpady, dostarczając dokumentację, niezbędną do przedłożenia w razie kontroli gabinetu stomatologicznego. Jako jedyni na rynku oferujemy dożywotnią gwarancję, zapewniając długofalową współpracę. Naszą misję jest dbanie środowisko naturalne i wierzymy, że wspólnie uda się nam osiągnąć ten cel. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

Zakup separator i nie martw sie przepisami.
przejdź na stronę https://czystygabinet.pl/215-separator-amalgamatu-sedymentacyjny-isg1.html