Separatory amalgamatu 

Jest 6 produktów.

Separatory amalgamatu od dnia 1 stycznia 2019 roku, muszą znajdować się na wyposażeniu gabinetów stomatologicznych w których stosuje się wypełnienia amalgamatowe lub usuwa się amalgamat. Separatory amalgamatu zatrzymują i pochłaniają amalgamat, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Profesjonalne separatory do amalgamatu

Dostępne separatory są przystosowane do współpracy z różnymi rodzajami pomp ssących oraz unitów z mobilnymi ssakami i ślinociągami. Specjalne filtry zapewniają separację amalgamatu na poziomie niemal 99%. Maszyny cechują się szybkim i prostym montażem, a także cichą pracą. W zależności od modelu sprawdzą się w działaniu z jednym lub kilkoma stanowiskami stomatologicznymi. Każde urządzenie zostało wyposażone dodatkowo w niezbędną dokumentację (paszport techniczny), który jest wymagany podczas kontroli inspektorów z Sanepidu

Funkcjonalne i łatwe w obsłudze separatory amalgamatu.

Modele znajdujące się w naszym asortymencie są bardzo wygodne oraz proste w obsłudze. Pozwalają na efektywne, całościowe zagospodarowanie odpadów amalgamatu, w tym plomb, zębów, resztek amalgamatowych i osadu.

 

Posiadają dodatkowe funkcje i udogodnienia, takie jak czujniki pomiaru wypełnienia pojemnika. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej nawet 16 litrów na minutę są wyjątkowo skuteczne, co tworzy bardzo korzystny stosunek wydajności do ceny. Przepływ amalgamatu odbywa się w pełni sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Urządzenia zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi standardami ISO 11143 i wymogami Unii Europejskiej, czego efektem jest produkt w pełni bezpieczny, trwały i funkcjonalny oraz posiadający wymagane certyfikaty i dopuszczenia na rynek polski.

 

Oferowane separatory do amalgamatu udostępniamy w bardzo korzystnych i konkurencyjnych cenach, w porównaniu z innymi modelami występującymi na rynku. Są również niedrogie w eksploatacji, co zapewnia wymierne korzyści finansowe dla gabinetu stomatologicznego w ujęciu długookresowym. Nasz asortyment obejmuje ponadto szeroki wybór złączek montażowych pozwalających na podłączenie separatora do wybranego zestawu stomatologicznego.

 

Wszystkie separatory amalgamatu w naszej ofercie są nowe i objęte kilkuletnią gwarancją producenta. Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru urządzenia najlepiej przystosowanego do konkretnych warunków panujących w gabinecie i placówce dentystycznej.

 

Proponowany przez na separator sedymentacyjny, wykorzystywany jest w przypadku systemów z pompą mokrą oraz innych. Jego eksploatacja nie generuje zbyt wysokich kosztów, a samo urządzenie jest bardzo wydajne. Zobacz co możemy Ci zaproponować! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat separatorów, odwiedź naszą stronę internetową, zapraszamy!

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów