Promocje

Czym jest dezynfekcja?

Poza świadczeniem usług z zakresu deratyzacji i dezynsekcji, zajmujemy się również dezynfekcją. Pojęcie można wyjaśnić jako odkażanie. Postępowanie to prowadzi do niszczenia drobnoustrojów.  W procesie dezynfekcji następuje redukcja liczby drobnoustrojów do wymaganego poziomu, który nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Planując proces dezynfekcji, należy uwzględnić takie czynniki jak:

- gatunek, liczbę i aktywność fizyczną drobnoustrojów

- wykorzystany środek dezynfekcyjny

- warunki środowiska w jakich przeprowadzamy dezynfekcję (temp., pH, czy wilgotność)

 Metody dezynfekcji

Dezynfekcja: realizowana jest przez nas w oparciu metodę C.I.P i metodę C.U.P. Pierwsza z metod jest ekonomiczna i cechuje się krótkim czasem mycia. Polega ona na poprowadzeniu czynnika myjącego, tak aby wszystkie elementy urządzenia zostały zdezynfekowane. Może być ona stosowana kilkukrotnie lub jednorazowo.  Metoda C.U.P z kolei bazuje na użyciu urządzeń pianowych i agregatów ciśnieniowych. Może być ona z powodzeniem wykorzystana przy przestrzeniach otwartych, pomieszczeniach produkcyjnych czy stołach.

Nasza firma oferuje dezynfekcję:

- pomieszczeń

- piaskownic

- urządzeń

W naszym sklepie znajdziesz z koli produkty wykorzystywane do dezynfekcji, takie jak: koncentraty do mycia, chusteczki przeznaczone do szybkiego odkażania, płyny do higienicznej i chirurigcznej dezynfekcji rąk lub piankę do wstępnej dezynfekcji. Przejdź na stronę http://czystygabinet.pl/12-dezynfekcja-deratyzacja i zaopatrz się w niezbędny asortyment!

dezynfekcja

Drobnoustroje są przyczyną zarażenia się wieloma chorobami.

Czemu stosować dezynfekcję?

Odkażanie pozwala zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób, które wywołują drobnoustroje. Chociażby wszelkie narzędzia wielokrotnego użytku powinny być dezynfekowane (np. u kosmetyczki). W przeciwnym wypadku, może to doprowadzić do poważnych konsekwencji. Mowa tu m.in. o możliwości zarażenia się: grzybicą, wirusem HIV, gronkowcem i wirusowym zapaleniem wątroby typu B i C. Czystość i higiena powinny stać się powszechnym standardem.

Warto również nadmienić jak ważne jest dezynfekowanie piaskownicy. Korzysta z niej wiele osób i to przede wszystkim tych najmłodszych, u których nie rozwinął się w pełni układ immunologiczny (odpornościowy). Dodatkowo nie zapomnijmy, że koty mogą traktować piaskownicę niczym dużych rozmiarów kuwetę. Znajdują się tam tez odchody ptaków i martwe owady. Dzięki naszym działaniom nie narazisz dzieci na zbędne ryzyko!

Dezynfekcja w Wielkopolsce

Nasze działanie opiera się na adekwatnym doborze środka dezynfekcyjnego, tak aby osiągnąć efekt ale i zachować wymagane bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy, zachęcamy do kontaktu. Zaufaj firmie, która od kilkunastu lat działa na rynku. Kliknij w poniższy guzik, by zapoznąć się z naszą ofertą.

Przejdź na stronę http://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynfekcja/