Promocje

  • Vaco Max
    Vaco Max

    Vaco Max - spray na komary, kleszcze,...

    12,99 zł -20% 16,24 zł

Ozon jest odmianą tlenu (naturalny składnik atmosfery), o orzeźwiający zapachu. Pierwiastek ten powstaje w wyniku wyładowań elektrycznych, jest też wytwarzany przez wodospady i wzburzone morskie fale. Ozonowanie natomiast, to zastosowanie ozonu obejmujące: odkażanie wody, odświeżanie powietrza a także odgrzybianie.

Zalety ozonowania

Ozon jest jednym z najefektywniejszych środków służących do dezynfekcji. Wykorzystuje bardzo silne działanie bakteriobójcze, jest ono aż 50 razy skuteczniejszy od chloru. Dodatkowo jest on aż 3 tysiące razy szybszy! Ozonowanie doskonale nadaje się do eliminacji wszelkiego rodzaju: roztoczy, wirusów, bakterii czy grzybów.

Ozonowanie w firmie

Nasza firma Epak, podejmuje się działań związanych z ozonowaniem w przedsiębiorstwach. Odkazimy klimatyzację w Twoim miejscu pracy, dzięki nam pozbędziesz się nieprzyjemnej woni: klejów, farb czy dymu tytoniowego. Dodatkowo usuniemy alergeny z Twojego otoczenia, które to wywołują reakcje uczuleniowe.

Ozonowanie mieszkania/domu

Gdy chcemy zdezynfekować mieszkanie lub dom, ozonowanie świetnie zrealizuje to zadanie. Dzięki ozonowaniu pozbędziemy się brzydkich zapachów we wszystkich pomieszczeniach: zarówno z kuchni, salonu jak i garderoby. Zlikwidujemy też grzyby i pleśnie oraz wyeliminujemy owady. Dzięki ozonowaniu irytujące mole lub muchy, nie będą Cię dłużej kłopotać.

Ozonowanie gabinetu lekarskiego/kosmetycznego/weterynaryjnego

Ryzyko zakażeń wirusowych i bakteryjnych, jest w przypadku gabinetów medycznych bardzo duże. Nic więc dziwnego, że lekarze by zapewnić sterylne warunki i zagwarantować bezpieczeństwo pacjentom, sięgają po najskuteczniejsze metody dezynfekcji. Do takich na pewno zaliczymy ozonowanie, które pozwoli zadbać o odkażanie również miejsc zacenionych (w tym spodów blatów i wnętrz szafek).

dezynfekcja

Dezynfekcja przy użyciu standardowych rozwiązań,

bywa często mało skuteczna i mozolna.

Ozonowanie samochodu

Pragniesz by Twoje auto znów pachniało świeżością? Ozon stanowiący dezynfektant jest rozwiązaniem, po które często sięgają kierowcy. Na forach internetowych można wręcz spotkać się z opinią, że dzięki ozonowaniu poczujesz się jakby Twoje auto wyjechało wprost z salonu. Wspomniana metoda dezynfekcji świetnie sprawdzi się przy odgrzybianiu klimatyzacji samochodowych. Natomiast usunięte grzyby, bakterie i alergeny, sprawią, że odetchniesz w aucie pełną piersią.

Ozonowanie w hotelarstwie i gastronomii

Jeśli pracujesz w hotelarstwie na pewno wiesz jak trudne jest pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, w wynajmowanych przez gości pokojach. Wykorzystując ozonowanie sprawisz, że Twój hotel będzie wolny nie tylko przykrej woni (np.dym papierosowy), ale i od alergenów, pleśni i grzybów.

Gdy z kolei pracujesz w barze czy restauracji, na pewno wiesz jak ważne jest zapewnienie właściwych warunków w kuchniach. Ozonowanie sprawi, że odkazisz wszelkie akcesoria kuchenne oraz sprawisz, że wydłużona zostanie świeżość produktów żywnościowych, a tym samym data ich spożycia.

Ozonowanie Wielkopolska

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami! Wybierz skuteczną metodę dezynfekcji, która nie pozostawia po sobie żadnych odpadów i jest bezpieczna. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem tel.: 062 501 75 60 lub napisz na maila: biuro@epak.com.pl. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zastosowania ozonu? Kliknij w przycisk. by przejść na naszą stronę http://www.eozon.pl/index.php/i zapoznać się z ofertą. Zapraszamy!

Przejdź na stronę http://www.eozon.pl/