Przedsiębiorstwo EPAK, od wielu lat oferuje usługi DDD. Skrót DDD możemy rozszyfrować w sposób następujący- „Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja”. Na tej stronie, dowiesz się czym jest dezynsekcja i dlaczego pełni tak istotną rolę. Dezynsekcja to tępienie owadów i innych stawonogów oraz ich larw i jaj, ze względów sanitarnych oraz ekonomicznych.

W naszej pracy wykorzystujemy następujące metody dezynsekcji:

- fizyczne

- chemiczne

- mechaniczne

- biologiczne

Sposoby walki z owadami

Proponujemy też szereg działań o charakterze profilaktycznym m.in. ograniczamy dostęp do chronionych pomieszczeń, przy wykorzystaniu kurtyn w drzwiach czy siatek w oknach. W przypadku owadów, stosowane jest również zabezpieczanie obiektów zgodne z systemem HACCP. Sukcesywnie używamy też w pracy metody zgodne z systemem BRC, zabezpieczając obiekty przed szkodnikami.

 Podsumowując, dezynsekcja to:

- zwalczenie much

- likwidacja mrówek

- eliminacja prusaków

- tępienie pluskiew

- usuwanie  karaluchów

- pozbycie się kleszczy.

Niebezpieczne owady

Owady niszczą zapasy pożywienia, uprawy ogrodowe i polowe, jednocześnie roznosząc wiele groźnych chorób. Muchy przenoszą takie choroby jak: gruźlica, polio, czy cholera. Karaluchy zarażają polio, wywołują reakcje alergiczne a także problemy żołądkowe i biegunki. Kleszcze z kolei doprowadzić mogą do kleszczowego zapalenia mózgu i boreliozy. Powyższe przykłady udowadniają, że bagatelizowanie problemu z owadami może nas wiele kosztować.

mucha

Mucha na powierzchni swojego ciała, może przenieść do 6 milionów mikroorganizmów.

Dezynsekcja w Wielkopolsce

Pamiętaj by dezynsekcje pozostawić specjalistom. Nieprawidłowo przeprowadzona dezynsekcja może być zagrożeniem dla życia i zdrowia ludzkiego. Dodatkowo brak wiedzy i umiejętności praktycznych, wiązać się będzie z brakiem skutecznościCo najważniejsze, łączymy skuteczność z bezpieczeństwem. Dbamy o to by działania dezynsekcyjne nie zagroziły ludziom i zwierzętom. Wejdź na naszą stronę http://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynsekcja/, gdzie dowiesz się więcej na temat  świadczonych przez nas usług.

Kliknij na przycisk, by przejść na strone http://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynsekcja/