Promocje

Firma Epak (właściciel marki Czysty Gabinet) oferuje usługi DDD, które obejmują: deratyzacjędezynfekcję  dezynsekcję. W tej zakładce skupiamy uwagę na deratyzacji, czyli tzw. odszczurzaniu. Obejmuje ona likwidacje myszy i szczurów, a niekiedy też innych gryzoni. 

Polowanie na myszy i szczury

Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje najbardziej sprawdzone metody, których skuteczność potwierdzona jest latami praktyk:

Deratyzacja: obejmuje wykorzystanie metod o charakterze biologicznym, fizycznym i chemicznym. W swojej pracy stosujemy pułapki, umożliwiające schwytanie gryzonia. Poza tym sięgamy po stacje deratyzacyjne, a także atraktanty do wabienia szkodników oraz trutki. Wykorzystujemy też monitoring HACCP, służy on temu by wykryć gryzonie i oszacować wielkość ich populacji na danym obszarze. W ten sposób zabezpieczamy obiekty zgodnie z systemem HACCP. Dobór metody uzależniamy od konkretnego przypadku. Zapraszamy na naszą stronę http://deratyzacja-epak.pl/, gdzie znajdziesz więcej informacji. Podsumowując, deratyzacja to zwalczanie szczurów, myszy i innych gryzoni, przy wykorzystaniu wyżej wymienionych środków.

Jeżeli czujesz się na siłach, by samemu zmierzyć się z gryzoniami, zapraszamy do naszego sklepu http://czystygabinet.pl/134-myszy! Znajdziesz tam produkty takie jak lep na myszy, trutki na myszy  i szczury czy chwytacze na gryzonie.

szczur

Gryzonie mogą roznosić choroby takie: tyfus plamisty, czerwonka bądź dżuma 

Niebezpieczne myszy i szczury 

Obecności myszy w najbliższym otoczeniu, nie można bagatelizować, roznoszą one bowiem niebezpieczne choroby. Dodatkowo ich odchody mogą skazić składowaną żywność. Z łatwością niszczą też konstrukcje budynków i instalacje elektryczne. Szkodniki te najczęściej wślizgują się do budynków, gdy na zewnątrz termometry pokazują ujemne temperatury. Z racji tego, że myszy z łatwością wspinają się po murach, wykorzystują otwory, by przedostać się do mieszkań. Ich ostre zęby bezproblemowo przegryzą się zarówno przez styropian jak i wełnę mineralną, wówczas już nic nie stoi na przeszkodzie by założyły gniazdo.

Szczury to szkodniki, które nie mogą egzystować z dala od siedzib ludzkich.Roznoszą niebezpieczne pasożyty i choroby (np. salmonellę czy włośnicę). Nawet współcześnie ich obecność jest przyczyną zachorowania na dżumę w wielu rejonach świata. Ich obecność jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych, dzieci i osób z osłabionym układem odpornościowym.

Nasze usługi deratyzacyjne

Oferujemy przeprowadzenie deratyzacji, która obejmuje:

- zwalczanie myszy

- likwidacje szczurów

- eliminacje innych gryzoni

Firma deratyzacyjna (Wielkopolska)

Firma EPAK już od kilkunastu lat działa na rynku, zaspokajając Państwa potrzeby. Świadczymy kompleksowe usługi w sposób przyjazny dla ludzi i środowiska naturalnego. Szkolimy się każdego roku, odbywając szereg kursów, by być jak najbardziej pomocnymi. Dzięki temu stosujemy w naszej pracy między innymi metody, takie jak zabezpieczenie obiektów BRC. Wraz z każdym miesiącem, podejmujemy współpracę z coraz to większą ilością Klientów, co jest dowodem zaufania jakim się nas obdarza. Zachęcamy do podjęcia współpracy z profesjonalistami!

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług deratyzacyjnych i tego jak z nich skorzystać, kliknij w poniższy przycisk http://deratyzacja-epak.pl/oferta/deratyzacja/. Gwarantujemy, że myszy i szczury przestaną być Twoim problemem!

Przejdź na stronę http://deratyzacja-epak.pl