Środki na owady latające 

Jest 5 produktów.
MUCHY. Ten pospolity owad, występuje na całym świecie. Mucha stwarza zagrożenie epidemiologiczne i roznosi wiele chorób, takich jak: cholera, polio, wrzody żołądka czy gruźlica a nawet wąglik. Owady te są bowiem nośnikiem 35 milionów bakterii! Muchy roznoszą bakterie zarówno na swoich odnóżach jak i skrzydłach. Nie można lekceważyć ich obecności. Nawet krótki kontakt owada z żywnością wystarczy żeby przenieść drobnoustroje na żywność. W naszym sklepie znajdziesz: preparaty na muchy, środki na muchy a także pułapki na muchy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie https://czystygabinet.pl/106-muchy Mimo, że muchy występują nieomal wszędzie, głównie można je spotkać: w rzeźniach, na wysypiskach śmieci czy w zakładach przetwórstwa mięsnego. 
OSY. Owady te możemy zaliczyć do kategorii błonkówek. Nasz asortyment pozwoli Ci zwalczyć te groźne owady https://czystygabinet.pl/110-osy. Osy są bardzo niebezpieczne, a ich użądlenie jest ryzykowne, przede wszystkim dla osób, które są użądlone na ich jad. Mogą wystąpić u nich takie objawy jak problemy z oddychaniem, nudności, a nawet stan wstrząsu anafilaktycznego (natychmiastowa reakcja nadwrażliwości, która zagraża życiu). Nawet jednak u osoby, nie będącej uczulone na jad osy pojawią się ból, zaczerwienienie i opuchlizna
KOMARY. Wraz ze wzrostem ciepła i wilgotności powietrza zwiększa się ilość komarów. Nasz oprysk na kleszcze i komary, stanowi nowoczesną metodę eliminacji owadów https://czystygabinet.pl/content/86-oprysk-na-kleszcze-i-komary. Zapoznaj się również z naszymi produktami zwalczającymi komary, na stronie. Chociaż zwykle kojarzymy je z nieprzyjemnymi ukłuciami, która pozostawiają swędzące bąble. Mogą one również przenosić niebezpieczne choroby, dzieje się tak zwłaszcza w krajach tropikalnych. 
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów