Komaropren PBO Zobacz większe

Komaropren PBOPotrzebujesz pomocy specjalisty?

62 501 75 60

393,60 zł

cena brutto
Promocja wygasa:

 • Zastosowanie:

  Komaropren PBO jest produktem dedykowanym specjalistom. Służy on do zwalczania dorosłych form komarów w higienie sanitarnej.

  Miejsca stosowania:

  Stosuje się go przede wszystkim w parkach, ogrodach, czy na terenach popowodziowych.

  Sposób użycia:

  Produkt można stosować wykorzystując metodę oprysku lub zamgławiania. Należy zaopatrzyć się w odzież ochronną i specjalistyczny sprzęt. Środek może być użytkowany wraz ze sprzętem ogólnodostępnym (tradycyjne opryskiwacze)

  Stosowanie przy wykorzystaniu opryskiwania i zamgławiania:

  Opryskiwanie: należy użyć cieczy roboczej, w stężeniu 1% (np. 50 ml Komaropren PBO rozcieńczamy w 5 litrach wody). Opryskiwać należy: miejsca zacienione, spokojne zakamarki i naroża ścian, altany, gąszcz w ogrodzie i wokół ogrodzenia budynku, utworzona zostanie w ten sposób bariera insektycydowa. Produkt zaleca się rozprowadzić na całej powierzchni, gdzie przebiegać ma odko marzanie. Nie stosować oprysku miejsc z pożytkami dla pszczół i roślinami uprawnymi.

  Zamgławianie: przygotować ciecz roboczą w proporcji 1L preparatu KOMAROPREN + 2L wody + 1 L nośnika uzyskując 4L cieczy roboczej wystarczającej do zamgławiania 1 hektra. Rekomenduje się wykonanie zabiegu metodą termiczną (mgła na gorąco).

  Wyróżniki:

  bardzo wydajny-1 litr koncentratu starczy na cały hektar (10000 metrów kwadratowych)

  skuteczny-produkt rekomendowany jest przez specjalistów zajmujących się dezynsekcją

  Substancja czynna:

  Etofenproks

  Środki ostrożności:

  Produkt biobójczy do profesjonalnego użytku, przy użytkowaniu zachowaj ostrożnść. Przed jego użyciem należy zapoznać się z etykietą

  Do pobrania:

  Karta Charakterystki

  Pozwolenie

  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami obejmującymi oprysk na kleszcze i komary https://czystygabinet.pl/content/86-oprysk-na-kleszcze-i-komary. Metoda ta obejmuje zastosowanie specjalnych preparatów w opryskiwaczach. Wykorzystujemy w swojej praktyce, bezpieczne insektycy z grupy pyretroidów. Kliknij w link powyżej i dowiedz się więcej!