Promocje

Oprysk stosowany przeciwko owadom, polega na użyciu środka zwanego insektycydem, w uprawach rolnych czy sadownictwie. Z racji tego, że insekty mogą się bardzo szybko rozmnażać, straty jakie przynoszą gospodarce są ogromne. Nie należy również zapomnieć o chorobach jakie roznoszą owady. Stosowane przez nas insektycydy (należące do grupy pestycydów) działają szybko i skutecznie.

Jak zlikwidowac owady?

Nasi wykwalifikowani specjaliści zaaplikują określoną dawkę środka, w miejscach gdzie występują kleszcze, komary a także inne owady. Mowa tu m.in. o okapach, budynkach czy terenach roślinnych.


Wszystko zaczyna się od rozpoznania, które pozwoli zaplanować konkretne kroki. Po dokonaniu inspekcji, wiadomo będzie jaki z zastosowanych środków okaże się być najskuteczniejszym rozwiązaniem. W dalszej kolejności precyzyjnie rozpylamy preparat, jednocześnie zachowując wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Skuteczna i bezpieczna metoda eliminacji owadów

W firmie EPAK sięgamy po insektycydy z kategorii pyretroidów, które stanowią nowoczesną metodę eliminacji owadów. Ten naturalny i syntetyczny sposób zwalczania kleszczy i komarów, zaliczany jest do III generacji insektycydów. Stanowi on wydajną i efektywną metodę walki z owadami, która jest mało toksyczna dla ludzi i zwierząt.

kleszcz

Z nami pozbędziesz się kleszczy!

Kleszcze i borelioza

Powodów dla których warto poddać jest teren opryskowi jest wiele. Jednym z nich jest choroba odkleszczowa, zwana boreliozą.

Borelioza doprowadzić może m.in. do:

- powiększenia węzłów chłonnych

- bólów mięśni i stawów

- stanów podgorączkowych

- pogorszonego samopoczucia

- szumów w uszach

- zaburzeń pamięci

Boreliozę leczy się antybiotykami, a proces kuracji trwać może nawet do 1,5 roku! Zagrożeń wynikających z kontaktu z kleszczami jest znacznie więcej, mogą one wywołać np. kleszczowe zapalanie mózgu czy babeszjozę. Zalecamy by zrobić wszystko co możliwe, aby ograniczyć ryzyko. Oprysk terenów na których kleszcz występuje jest jednym z najistotniejszych kroków, by zapewnić sobie i rodzinie bezpieczeństwo.

Oprysk w Wielkopolsce

Firma Epak pozwoli Ci pozbyć się problemu, gwarantując  przestrzeń wolną od komarów i mrówek. Wejdź na nasza stronę internetową, na której będziesz mógł przedstawić swój problem z owadami. My skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy skuteczne i bezpieczne rozwiązanie. Nie narażaj siebie i najbliższych na ryzyko, kliknij w przycisk poniżej już teraz.

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą na stronie
http://deratyzacja-epak.pl/zwalczanie_komarow_kleszczy_mrowek/