Promocje

  • Vaco Max
    Vaco Max

    Vaco Max - spray na komary, kleszcze,...

    12,99 zł -20% 16,24 zł

O nas

O nasPrzedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe EPAK istnieje na rynku od ponad 11 lat. Jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie ochrony środowiska oraz zaopatrywania służby zdrowia w Polsce, o czym świadczy liczba stałych umów o współpracy, których mamy ponad 500.

Firma Epak prowadzi działalność związaną z gospodarką odpadami, która polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów medycznych, ale nie jest to jedyna działalność przedsiębiorstwa.

Kolejną naszą specjalnością jest zaopatrywanie gabinetów lekarskich, weterynaryjnych i kosmetycznych oraz innych placówek medycznych w środki dezynfekujące, środki czystości, pojemniki oraz worki na odpady medyczne.

W swojej ofercie posiadamy także szeroki wybór artykułów stomatologicznych, akcesorii sprzątających, artykułów jednorazowych czy rękawów i torebek do sterylizacji.

Zajmujemy się również dostarczaniem środków ekologicznych służących ochronie środowiska dla przemysłu (www.ekotu.pl)

Najnowsza działalność przedsiębiorstwa skupia się na usługach dezynfekcji związanych z ozonowaniem gabinetów lekarskich, weterynaryjnych i kosmetycznych. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas usług w zakresie ozonowania umożliwia przeprowadzenie skutecznej i bezpiecznej dla człowieka i środowiska dezynfekcji.

Więcej o ozonowaniu dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej: www.eozon.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą handlową.