XiliX Gel Zobacz większe

XiliX GelPotrzebujesz pomocy specjalisty?

62 501 75 60

1 137,75 zł

cena brutto
Promocja wygasa:

 • Zastosowanie:

  Produkt przeznaczony jest tylko do użytku profesjonalnego. Stosuje się go do zabiegów leczniczych drewna i do zwalczania szkodników drewna.

  Pomożemy Ci zwalczyć szkodniki drewna przy wykorzystaniu Xilix gel. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej usługi? Przejdź na naszą stronę http://deratyzacja-epak.pl/oferta/xilix-gel-skuteczny-sposob-na-szkodniki-drewna/ i dowiedz się więcej!

  Sposób użycia:

  Żel może być stosowany do każdego rodzaju drewna. Zwalcza owady w różnych warunkach, zarówno w drewnie mokrym jak i suchym. Przed użyciem gelu, należy zastosować odpowiednią odzież ochronną i zastosować się do wskazówek producenta. Dogodna temperatura do nakładania żelu, wynosi 10 stopni℃. Należy jednak zaniechać stosowania penetrującego środka do drewna Xilix, jeśli drewno ma kontakt z produktami spożywczymi, lub jest zamarznięte. Należy odpowiednio przygotować drewno, na którym będzie rozprowadzany żel. Powinno być one odkurzone i oczyszczone, luźne fragmenty drewna, które nie nadają się do użytku powinny zostać usunięte. Biała substancja, która pojawia się po nałożeniu żelu Xilix, może natomiast zostać zlikwidowania przy wykorzystaniu szmatki.

   

  Wyróżniki produktu: 

  - substancje czynne żelu Xilix przenikają w głąb drewna. W rezultacie drewno zyskuje ochronę, by przeciwstawić się atakowi szkodników

  środek jest bezwonny, można go z powodzeniem stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz

  - Xilix gel działa dyskretnie,  zmianie nie ulga zmiana i kolorystyka powierzchni drewna

  - produkt otrzymał certyfikat CTB-P+, co potwierdza, że jest on bezpieczny w użytkowaniu

  - wwarancja skuteczności na wykonanie usługi Xilix gel wynosi 10 lat

  - stosując Xilix gel nie istniej potrzeba wiercenia w drewnie

  Pojemność:

  20 litrów

  Środki ostrożności

  Przed zastosowanie produktu biobójczego, zapoznaj się z etykietą dołączoną do opakowania. Produkt może być stosowany tylko przez profesjonalistów.

  Do pobrania:

  - Karta charakterystki

  - Karta techniczna

  - Ulotka