Wyprzedaż! BEST-PEST TRUTKA NA MRÓWKI FARAONA 3X2,5G Zobacz większe

BEST-PEST TRUTKA NA MRÓWKI FARAONA 3X2,5GPotrzebujesz pomocy specjalisty?

62 501 75 60

28,14 zł

cena brutto
Promocja wygasa:

 • Produkt przeznaczony jest do zwalczania mrówek faraona w pomieszczeniach zamkniętych, występuje w postaci karmniczków z granulowaną przynętą do użycia. W pudełku znajdują się trzy plastikowe karmniki,

  Sposób użycia:

  Produkt powinien zostać umieszczony wzdłuż ścieżek mrówek, niedaleko nich oraz -  w przypadku, gdy ścieżki biegną poziomo lub są spadziste - tuż pod nimi , a także jeżeli jest to możliwe w sąsiedztwie gniazd/miejsca gdzie wychodzą na powierzchnię/, natomiasy z daleka od źródła ciepła i wilgoci.

  Plastikowe opakowanie należy przeciąć w miejscu kropkowanym na jego końcu/wzdłuż przerywanej linii/, a potem usuwając folię zabezpieczającą, przykleić tylną część karmnika za pomocą lepkiej strony, trzymając pionowo/otworki ku górze / lub bokiem/otworami na bok/.

  Wyróżniki produktu:

  Skuteczność: Idealnie nadaje się do eliminowania mrówek faraona w pomieszczeniach zamkniętych

  Bezpieczeństwo: Zawiera bardzo gorzką substancje, przez co zniechęca do przypadkowego połknięcia

  Uwagi dotyczące użytkowania:

  Proszę nie dotykać dotykać opakowania konturowego. Unikajmy również czyszczenie powie wierzchni w pobliżu obszaru pozostawienia trutki i w pobliżu ścieżek, którymi wędrują mrówki, Nie jest zalecane by wraz z używaniem BEST-PEST TRUTKA NA MRÓWKI FARAONA 3X2,5G, korzystać z innych produktów o działaniu owadobójczym.

  Dla uzyskania pewności odnośnie całkowitej likwidacji mrówek, rekomenduje się pozostawienie trutki w jej miejscu przez okres 3 miesięcy nawet, gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej.

  Substancja czynna:

  S - Metopen - 5 g/kg

  Dawkowanie:

  Rekomendowania ilość do stosowania w mniejszych pomieszczeniach (kuchniach, łazienkach itp.): 2-3 karmniki.
  Zalecana dawka: 3 karmniki (pułapki z przynętą)/ 20 m2.